شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
پیوندهای مهم
اوقات شرعی
Owghat
عضویت در خبرنامه
Newsletter Membership
نام :   
ایمیل :   
اخبار > حل مشکل تامین آب آشامیدنی مهمترین اولویت در شهرستان قشم است


فرهنگی هنری, احتماعی, اقتصادی, آگهی استخدام, استانها, ابوموسی, بستک, بندر لنگه, جاسک, حاجی آباد, رودان , قشم, پارسیان, میناب, خمیر, گزارش تصویری, جدیدترین خدمات, بخش نامه ها و مصوبه های دولتی                                                              ٠٨:٤٠ - سه شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٥                                                              نسخه چاپي 

حل مشکل تامین آب آشامیدنی مهمترین اولویت در شهرستان قشم است

 

بهروز اكرمي در آئین معارفه سرپرست فرمانداری قشم و تكريم از فرماندار سابق شهرستان قشم، بيان داشت: فرماندار پیشین شهرستان جزو چهار فرماندار زن دولت تدبیر و امید و از موفق ترین و توانمندترین فرمانداران هرمزگان و کشور بود و امیدواریم موفقیت های وی در دور جدید مدیریت شهرستان نیز تکرار شود.

وي اضافه کرد: کمال زاده تعامل، همکاری و هماهنگی خوبی با دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان همچون سازمان منطقه آزاد قشم داشت و این رویه باید ادامه یابد.

وی با بیان اینکه حاکمیت یعنی همه اجزای نظام با محوریت رهبر معظم انقلاب کارها را پیش ببرند، افزود: وظیفه حاکمیت فراهم کردن شرایط زیست شرافتمندانه برای تمام هموطنان است و در شهرستان قشم باید این رویکرد برای تمام ساکنان چهار جزیره قشم، هرمز، هنگام و لارک به صورت متناسب و متوازن محقق شود.

اکرمی تاکید کرد: حاکمیت باید از امانت مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس رویکردهای علمی صیانت کند و در این خطه از کشورمان حل مشکل تامین آب آشامیدنی مهمترین اولویت است.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به سابقه طولانی مشکل آب آشامیدنی جزیره قشم، گفت: حل نشدن این مشکل در طول سالیان گذشته حاصل نشناختن نقاط ضعف و ظرفیت هایی منطقه است.

اکرمی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی همچون سازمان منطقه آزاد قشم برای حل این مشکل گام های خوبی برداشته است، اظهار امیدواری کرد که مشکل یاد شده هرچه سریعتر حل شود.

وی تاکید کرد: اگر در اولویت بندی مشکلات، تشخیص درستی نداشته باشیم بیت المال به هدر می رود و این موضوع در نظامی که همه چیز از آن مردم و برای مردم است، قابل پذیرش نیست.

اکرمی گفت: همانگونه که امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بر نقش مردم در توسعه همه جانبه ایران تاکید داشتند، باید پیشرفت و آبادانی کشور با حضور مردم و برای مردم باشد.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم تورم از 40 به زیر 10 درصد کاهش یافت که این دستاورد ارزشمندی برای نظام به شمار می رود، اظهار کرد: باید این مهم در جامعه تبیین و مردم نسبت به نظام دلگرم شوند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار هرمزگان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از آسیب های اجتماعی نگران هستند، گفت: معظم له برای حل شدن معضلات اجتماعی همچون اعتیاد، مفاسد اخلاقی، حاشیه نشینی و گرانی با سران سه قوه نشست های متعددی برگزار کرده اند و تاکیدات فراوانی برای حل این مشکلات داشته اند.

اکرمی با اشاره به اینکه کشورمان در منطقه ای پرآشوب قرار گرفته است و در خارج از مرزها شاهد جنگ های بسیاری هستیم، گفت: با این وجود ایران اسلامی جزیره امنیت و ثبات شناخته می شود و بی انصافی است که در اینچنین شرایطی علیه دولت صحبت شود.

وی با بیان اینکه این روزها شاهد افزایش انتقادهای غیرمنصفانه از عملکرد دولت تدبیر و امید هستم، افزود: رئیس جمهوری دولت یازدهم در مواردی همچون فیش های غیرمتعارف بسیار قاطع و مسئولانه عمل کرد و خط قرمز برای کسی تعیین نکرد.

اکرمی اضافه کرد: همچنین در هیات دولت لایحه ای برای مبارزه با این پدیده تدوین و به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است تا با جدیت بیشتری این موضوع دنبال شود.

علیرضا نصری سرپرست جدید فرمانداری قشم پیش از این فرماندار شهرستان بندرخمیر استان هرمزگان بود.

عزت کمال زاده فرماندار سابق قشم نخستین فرماندار زن هرمزگان و یکی از چهار فرماندار زن دولت تدبیر و امید بود که به درجه بازنشستگی نائل شد.

در خاتمه آئین معارفه سرپرست فرمانداری قشم، با حکم استاندار هرمزگان «مصطفی غلامپور» به عنوان معاون امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری قشم و «مصطفی برزگر» که پیش از این مسئولیت این سمت را برعهده داشت به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری منصوب و از خدمات رضا جاویدیان در این سمت تقدیر شد.


.انتهای پیام


شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

ارتباط با ما
نقشه سایت
اخبار RSS دریافت
پایگاه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان
درباره ما